Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Ідеї ​​весняних подарунків від Teahouse

Ідеї ​​ідеальних подарунків до свята весни

Ми в Teahouse дуже любимо березень. За тепло на вулицях і в серцях, за молоді кущики, які в квітні перетворяться в свіжий чай, за гарний легкий плащ замість трьох шарів вдяганок і навіть за раптовий сніг після +15. Любимо березень за натовп зворушливих, злегка розгублених і часом переляканих, але все ж урочистих чоловіків з палаючими очима і красивими квітами. Саме вам, дорогі чоловіки, цей пост присвячується.

 

Ми в Teahouse придумали, як з вигляду дорогих чоловіків прибрати розгубленість і додати урочистості. Іншими словами – ловіть ідеї ідеальних подарунків до свята весни.

 

Ідея перша, букетна.

 
Ідеї ​​весняних подарунків від Teahouse 

Цей набір в красивій коробочці ми назвали «Букет в келиху». Усередині – три бутони елітного в’язаного чаю і маленька точа Шу Пуеру в формі сердечка. В’язаний чай – це композиція з акуратного чайного листя і справжніх квітів. При заварюванні цей маленький бутон розкривається в красиву квіткову композицію. Якщо дама ще жодного разу не бачила і не пила в’язаний чай, ви ризикуєте потрапити в номінацію «О Боже, це кращий букет в моєму житті!». Власне, якщо бачила-пила, ефект буде не менш захопленим.

Ідея друга, чайно-цукеркова.

 
Ідеї ​​весняних подарунків від Teahouse 

Зустрічайте Teabox Spring Edition – ідеальний подарунок для всіх, хто любить чай (так-так, ми не будемо втомлюватися повторювати, ідеальний подарунок!). Для мами, коханої, колеги або подруги, для вчителя, викладача і наставника, – в особливому святково-весняному дизайні і наповненні.

Всі ці принади можна замовити/купити в будь-якому магазині Teahouse (офлайн і онлайн). Більш того – наповнення Teabox може бути скориговано за вашим бажанням (наприклад, додати листівку, замінити чай, вибрати інше варення).

Всім весни, любові та найсмачнішого чаю Teahouse!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.