Блог

21 травня стартує Модуль #2 Чайної школи — Японія

Навчання Школи чаю буде онлайн, а заварювати чаї зможемо кожен у своєму домі. Навіть якщо ви не були на першому модулі – долучайтеся зараз.

Тема модулю #2: Японські чаї та посткарантинні тренди.

Програма:

Початок 21 травня о 16.00

  • 16.00 «Знайомство з японською чайною культурою. Найважливіші принципи Ча но ю і як адаптувати їх до повсякденного життя і бізнесу». — Розповідає Вікторія Вірич, директорка представництва школи Урасенке в Одесі.
  • 16.50 «Все про японський чай. Порівняльна дегустація 6 японських чаїв». — Розповідає і показує Ольга Хмелевська, чайна майстриня і кураторка школи Teahouse.
  •  18.00 «Набір компетенцій чайних фахівців в текучій сучасності. Перші споживчі тренди посткоронавірусного ринку». — Розповідає як ніхто Денис Шумаков, головний суддя Tea Masters Cup, кращий сторітелер міжнародної чайної спільноти.
  •  19.30 «Загадковий «п’ятий смак» умамі». — Віра Денисова, сомельє, співзасновниця дегустаційного клубу Wine Server, фахівець з сенсорного аналізу харчових продуктів.
  •  20.15 «Бізнес після корони». — Костянтин Мазурик, CEO Teahouse, та Світлана Кобелєва, директор з розвитку Teahouse.

Про історію японських чаїв ви можете прочитати тут.

 

Що ми робимо на Школі?

  • Вчимо розумітися на чаях і на чайному бізнесі, створювати настрій за допомогою лише Caméllia sinénsis, знання технологій та власного відчуття людей і ситуацій.
  • Даємо практичні знання, які ви зможете застосовувати, коли будете готувати чай собі,  проводити чайні церемонії та/або розвивати власний чайний бізнес.

 

Teabox з японськими чаями

Оскільки слухати лекції можна онлайн, а дегустувати чай треба таки наживо, то до лекцій ми додали ще Teabox з чаями, які ви зможете заварити вдома і смакувати під час лекцій. Це: Сенча Асамусі (30 г), Сенча Фукамусі (30 г), Генмайча (30 г), Ходжича (30 г), Ґьокуро (30 г), Матча лате 2-в-1 (1 коробка).  Teabox можна замовити при реєстрації.

 

Вибирайте зручний для вас варіант участі у Школі:  

  • Лекції онлайн + Teabox з японськими чаями +  закритий чат в Telegram для запитань і консультацій — 500 грн.
  • Лекції онлайн + закритий чат в Telegram — безкоштовно.

Реєструйтеся за посиланням та замовляйте Teabox тут.

Зустрічаємося 21 травня онлайн!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Корзина
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.