Показано 1–24 із 73

Фільтр

Чай Teabox Великий

396 грн. / 1шт

Чай Teabox Кава + Какао

303 грн. / 1шт

Чай Teabox Кава + Чай

303 грн. / 1шт

Чай Teabox Какао + Чай

303 грн. / 1шт

Чай Teabox Класичний

275 грн. / 1шт

Чай Аліса (в скляній банці,175 г)

352 грн. / 1шт

Чай Альпійський луг в індивідуальному конверті 2г*25 шт

66 грн. / 1шт

Чай Англійський Сніданок (в скляній банці, 160г)

248 грн. / 1шт

Чай Англійський сніданок №300 синій кубик

73 грн. / 1шт

Чай Англійський сніданок №300, 100г ж/б

174 грн. / 1шт

Чай Англійський сніданок в індивідуальному конверті 2г*25 шт

73 грн. / 1шт

Чай Асам Golden Tips Grade GFBOP 2018

61 грн. / 50 г

Чай Асам Seleng №322, 100г ж/б

240 грн. / 1шт

Чай Березневий Заєць (в скляній банці,165 г)

352 грн. / 1шт

Чай Білий кролик (в скляній банці,190г)

352 грн. / 1шт

Чай Божевільний Капелюшник (в скляній банці,175г)

352 грн. / 1шт

Чай Будда №100 зелений кубик

73 грн. / 1шт

Чай Будда №100 у згортку (50 г)

76 грн. / 1шт

Чай Будда №100, 100г ж/б

205 грн. / 1шт

Чай в саше “Агата”

132 грн. / 1шт

Чай Вишневий пунш №601, 100г ж/б

205 грн. / 1шт

Чай Генмайтя, 100г ж/б

240 грн. / 1шт

Чай Гірські трави №701, 70г ж/б

205 грн. / 1шт

Чай Граф Грей в індивідуальному конверті 2г*25 шт

66 грн. / 1шт

Чай в подарунковій упаковці

Якщо чесно, ми любимо вибирати чай для подарунка. Знайти той самий, якій «заграє» і розкриється саме для цієї людини – ціле мистецтво. Створюємо святкові набори й робимо так, що будь яка наша упаковка є подарунковою, навіть якщо це дойпаки.

Що важливо в подарунку? Приємні емоції – показати людині, наскільки вона для вас цінна і важлива. «Вгадати» – дати саме те, що їй приємно отримати і чим вона буде користуватися із задоволенням. Чай – умисний і цінний подарунок. Це знали імператори й королі. Білий чай «Срібні голки» до XVIII сторіччя пили тільки імператори Китаю. «Золотий Кімум» – один з чаїв, які традиційно подають у Букінгемському палаці. Дяньхун «Золоті бруньки» мав честь бути подарованим королеві Великобританії. Вони в нас є;) В чаї заховано багато емоцій, спогадів і мрій. Запах чаю, колір настою, смак викликають стільки асоціацій, що їх вистачить, щоби написати цілу книгу або зняти фільм – комедію, драму або екшн.

Пакування тільки підкреслює багатогранність чаю.

Чай в подарунковій упаковці є різним за змістом і дизайном коробки, залежно від того, що ви хочете «розказати» людині, яку вітаєте. Функція упаковки – якнайкраще зберегти властивості чаю. Загальні правила зберігання: низька температура і вологість, мінімум світла, без сторонніх запахів і в правильній упаковці. Найкращий варіант – скляна банка з герметичною кришкою або для невеликого терміну зберігання герметичний пластиковий пакет. Яку подарункову упаковку ми використовуємо:

  • Скляні банки. Безумовно елегантні й красиві. В них є стиль. Зазвичай, ми додаємо до них не менш симпатичні етикетки. У скляних банках є елітні китайські чаї, серії та окремі види чаю, наприклад, «Аліса» або інші.
  • Teabox – великі й маленькі крафтові коробки з наборами чаїв на різні теми: класичний «Великий», різноманітний «Настрій», захопливий «Прямуй за Білим Кроликом» та філософський «4 в 1». Вони самодостатні й не потребують додаткових прикрас. Їх можна дарувати рідним і друзям, колегам і партнерам.
  • Teabox Чай+Кава, Кава+Какао та Чай+Какао (плюс ароматні шматочки апельсину, палички кориці, бадьян та маршмелоу). У нас є добра традиція новорічних, весняних та «першовересневих» наборів зі святковим яскравим дизайном. Емоційні та смачні, з ними почуваєшся впевнено у гостях і на свята.
  • «Кубики», якими можна гратися, вішати на ялинку та робити маленькі сюрпризи. Вони безпечні, м’які, різнокольорові. Їх зручно брати в дорогу, класти в пакет із подарунком і робити приємність.
  • Новорічні туби «від Діда Мороза»: навіть звичні чаї в них стають святковими.
  • Пакети із застібками. Вони просто і безумовно класні, з різноманітними принтами: птахи, птахи, квіти, діти, орнаменти. Зверху клеїмо марку-опис чаю, пишемо побажання і «кому» й «від кого» – маленький подаруночок готовий. Ми самі їх любимо і колекціонуємо.

Чай в подарунковій упаковці за ціною може бути дуже дорогим і недорогим, елітним і повсякденним. Але завжди якісним. Ви можете купити наш чай у Києві, Дніпрі та по всій Україні.