Франшиза

Франшиза

Якщо Ви маєте стартовий капітал і бажання отримати не лише стабільний дохід, а й етичне та естетичне задоволення від бізнесу — ласкаво просимо! Ставши власником франчайзингового чайного магазину TEAHOUSE, ви станете не просто власником бізнесу — ви станете частиною найуспішнішої торговельно-виробничої чайної компанії України (а ще ми дуже веселі).

Відкрити своє представництво Teahouse?

Чайна

Допомога в організації бізнесу

 • Дизайн-проект магазину. Надаємо все — від креслень меблів до списку рекомендованого обладнання. Підрядника для виробництва/придбання ви вибираєте самі, але й цими корисними контактами можемо поділитися.
 • Бізнес-план проекту. Справжній бізнес-план зі справжніми цифрами й прогнозами.
 • Навчання персоналу. Не тільки навчання, але й регулярне екзаменування з основних тем: наш асортимент, чайна культура, правила подавання чаю/кави, проведення дегустацій, чайних церемоній, стандарти обслуговування покупців.
 • Маркетингова підтримка. Оскільки ви отримуєте право на використання ТМ, наш маркетинговий відділ з усіма дизайнерами, копірайтерами й PR-менеджерами завжди буде готовий допомогти в реалізації будь-якої хорошої ідеї для просування вашого бізнесу.
 • Облікова програма. Найзручніша й найефективніша, адаптована спеціально для нашого, а тому й для вашого бізнесу.
 • Запуск магазину. Усебічна підтримка в перші дні після відкриття, допомога у визначенні потреб саме ваших покупців.
 • Ви самі вибираєте наш рівень залучення в процес. Можливі три варіанти: консалтинг, організація всього процесу або готовий функціональний чайний магазин, який ми віддаємо вам у керування.

Також про умови та переваги: франшиза Teahouse на сайті franchise.teahouse.ua.

Обов'язкові вимоги

 • Дотримання загального дизайну ТТ. Наш стиль, айдентику й кожну її деталь створювали талановиті й розумні дизайнери й маркетологи, саме тому наш бренд успішний, саме тому ми будемо вимагати дотримання стилю.
 • Цінова політика. Наш багаторічний досвід і чуття, навички наших аналітиків і розуміння сутності ринку — це те, на що ми спираємося під час ціноутворення, тому довіряйте нам.
 • Ми — постачальники. Тільки так ми зможемо повністю контролювати стандарти якості і, не будемо хитрувати — так ми зароблятимемо більше. Адже в цьому суть успішного бізнесу, згодні?
 • Ви — частина команди. А це значить, що ви в усьому розділятимете нашу ідеологію, а ми справді втручатимемося у вашу роботу, бо франчайзингові бутіки — невід'ємна частина всього бренду TEAHOUSE.
 • Стартовий капітал у повному обсязі. Через нестабільну економічну ситуацію ми не готові бути кредиторами. Переконані, ви прийняли б аналогічне рішення на нашому місці.

Переваги

 • Ціна і якість. Ох, ці вічні «ціна — якість»! Але саме оптимальне співвідношення цих показників — головна перевага будь-якого товару й послуги.
 • Асортимент. Широкий і гнучкий — так ми його назвемо. А все тому, що ми швидко вводимо й виводимо позиції, з готовністю і розумінням розглядаємо будь-які індивідуальні запити щодо асортименту.
 • Наш успіх. Так, ми отримали у спадок знання і досвід успішного британського бренду, але TEAHOUSE в Україні ми створили з нуля. Непогано вийшло, правда?
 • Прямі поставки з країн-виробників. Тут все просто: у кожній країні ми маємо представника/представництво/офіс. Усі процеси налагоджені й навіть трішки порипують від ідеальності.
 • Власне виробництво в Україні. Велика, добре обладнана фабрика й багато професіоналів, які тестують, змішують, обробляють, упаковують все те, що приходить з країн-виробників. А ще ми маємо цех з ароматизації, що відкриває небачені перспективи для реалізації будь-яких рецептур.
 • Сертифікація. Усі наші чаї відповідають стандартам і сертифіковані згідно з чинним законодавством України.
 • Постійний розвиток. Ідеться не лише про те, що ми відстежуємо й навіть випереджаємо тренди. Тут мова більше про освіту. Ми постійно вчимося самі й учимо персонал усіх наших франчайзі.
 • Оперативна обробка замовлень. Якщо ви відіслали запит до 12:00 — обробка й відправка «день у день». Якщо після 12:00 — обробка того ж дня, відправка — наступного. Усе просто й дуже приємно.
 • Необмежена географія співпраці. Це означає, що ми готові співпрацювати з вами, навіть якщо ви вирішите відкрити чайний бутік чи замовити чай у Зімбабве. Головне — щоб це не суперечило чинному законодавству України.
Франшиза

Окремий магазин 20 - 100 кв.м

Самостійний (або окремо збудований) магазин — це, з одного боку, великі можливості, з іншого — чималі складнощі. Дуже важливо вибрати правильне місце. Магазин має розташовуватися біля зупинки транспорту в популярній пішохідній зоні, важлива наявність стоянки поблизу, украй небажані східці й підйоми біля входу. Одночасно власна площа дає широкі можливості для грамотного з погляду маркетингу оформлення, дає змогу розмістити весь можливий асортимент як чаю і кави, так і аксесуарів (посуд, подарунки, сувеніри), а також оформити красивий і смачний стенд з кондитерськими виробами й навіть розмістити затишні столики для дегустації напоїв.

Магазин в ТЦ 20 - 50 кв.м

Основна вимога до приміщення — це, в першу чергу, відвідуваність торговельного центру й місця, де буде розташовано магазин (зона перед касами й зона виходу стануть оптимальним вибором). Не менш важливі й «сусіди» — інші магазини й торговельні точки, розміщені в ТЦ чи ТРЦ, адже саме бренди, представлені в ТЦ, визначають його цільову аудиторію. Клієнт чайного магазину TEAHOUSE — це, найчастіше, освічений і ввічливий представник середнього класу й вище. Для магазину в торговельному центрі рекомендовано повний асортимент: від широкого вибору чаю і кави до посуду й сувенірів. Бажано надати гостям магазину можливість продегустувати напої в магазині чи взяти з собою горнятко чаю або кави.

Франшиза
Франшиза

Острівець 6 - 9 кв.м

Невеликий стенд в ТЦ чи ТРЦ — це, по суті, зменшена копія магазину. Одначе є особливості. Оскільки «острівець» — це відкритий з усіх боків стенд, особливо важливо вибрати місце розташування (зона має бути «прохідна», але помірно — вас повинні помітити), красиво й ергономічно оформити сам стенд, правильно вибрати торговельний центр (нагадаємо: цільова аудиторія ТЦ має збігатися з нашою цільовою аудиторією). Асортимент такого стенду має бути лаконічний, але широкий. Багато чаю і кави, мінімум (чи й взагалі без) посуду й сувенірів.

Чайна 40 - 100 кв.м

О, чайна — це місце неодмінно має бути особливим! Базові вимоги до приміщення й асортименту аналогічні окремому магазину. Зручне, популярне місце біля зупинки транспорту, ніяких східців на вході, повний асортимент чаю, кави, посуду, напої «з собою», цукерки-печиво-тістечка. І у весь цей простір слід уміло вписати зону для правильного чаювання (так-так, з тими самими чайними дошками, гайванями та іншими приємностями). Це щонайменше 3 стола — відокремлені, комфортні, що дають змогу поринути в чаювання повністю. Хороша чайна — це, в певному сенсі, виклик. Але ж який цікавий!

Франшиза