Блог

Tea Masters Cup International’2015

Другий Міжнародний чайний чемпіонат підійшов до кінця, поспішаємо поділитися результатми, емоціями і подяками!

Ці три дні, без сумніву, принесли масу емоцій і корисного досвіду. Кожен учасник показав високий рівень майстерності, завдяки чому чемпіонат став справжнім дійством.

Tea Masters Cup International'2015
У нелегкій (і, в той же час, дуже цікавій) боротьбі Україну представляли переможниці Tea Masters Cup Ukraine Анна Кисіль (Номінація «Майстерність дегустації чаю») і Діана Кутафина (Номінація «Майстерність заварювання чаю»).

 

Tea Masters Cup International'2015
Діана виступила гідно, стримано, продемонструвавши глибоке розуміння і схильність до мінімалізму в подачі.

Tea Masters Cup International'2015

Анна з властивою їй старанністю і майстерністю визначила більшість позицій під час дегустації наосліп. Обидва майстри зайняли четверті місця в своїх категоріях.

Tea Masters Cup International'2015Цей чемпіонат навчив нас багато чому, ми щиро вдячні кожному чайному майстру за ту пристрасть і професіоналізм, якими вони горять. Окрема подяка організаторам чемпіонату, суддям і ведучим.

Tea Masters Cup International'2015Три дня чемпіонату і два дні екскурсій на чайних плантаціях промайнули неймовірно швидко, в той час як досвід, що ми отримали, не один місяць буде приносити плоди.

Tea Masters Cup International'2015

Попереду у нас цілий рік підготовки до наступного чемпіонату. Ми будемо готуватися краще, відбіркових турів буде більше, а вимоги до учасників будуть більш суворі. І так, з кожним роком, в Україні буде все більше майстрів і адептів, здатних розвивати чайну культуру!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Корзина
Start typing to see products you are looking for.