Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Біологія і культура чорного чаю – 3 грудня на онлайн модулі Школи чаю

Все, що ви хотіли знати про вплив чаю на людину та його користь. Чи можна схуднути або вилікуватися, вживаючи чай? Чорні чаї Кенії та Дарджилінгу. Поява чаю в Кореї, Японії, Африці та на Яві. Чайні експерименти.

Чекаємо вас 4 грудня о 16.00 онлайн на Четвертому модулі Школи чаю 2020:

«Біологія і культура чорного чаю: від подорожей до сторітелінгу».

 

Лекції та спікери:

  1. Батьківщина чаю. Поява чаю в Кореї та Японії. Перший чай в Африці та на Яві. Африка як провідний експортер чаю у світі. – Розповідає Максим Малигін, керівник проєкту з вирощування українського чаю в Карпатах – «Червона гора – Гора Жорніна». Чай зростає в Україні».  Є членом європейської Tea Grown in Europe (EuT) та американської League of Tea Growers – асоціацій, які об`єднують людей, які вирощують чай.

 

  1. Чайні мандри: Дарджилінг, Індія. Історія чаю в Дарджилінгу,  плантації, сезони, види чаю. Спогади про мандри. – Розповідає Максим Шахалов, мандрівник і підприємець у сфері туризму. Став призером TeaMasterCup Ukraine у номінації «Дегустація чаю» (Tea-testing), після чого заснував компанію TEA&TRAVEL.

 

  1. Чай з погляду біології. З чого складається чайне листя? Як чай впливає на людину? Міфи і правда в наукових дослідженнях чаю. – Розповідає Ольга Маслова, біологиня-популяризаторка, к.б.н., співзасновниця проекту Nobilitet, ведуча програми «Наука як по маслу».

 

  1. Чорні чаї Кенії та Цейлону. Тренди і майбутнє. – Розповідає Костянтин Мазурик, засновник і СЕО Teahouse /We are… tea avant-garde!/.

 

  1. Чайні експерименти. Наглядно про склад чаю та його властивості. – Розповідає і експериментує Михайло Шипер, професійний чайний майстер з 15-річним досвідом заварювання і дегустацій чаю.

 

Участь безкоштовна,  попередня реєстрація:  https://forms.gle/M5ac7hkHbCh2PGYg9

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик