Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Чайна історія, впливи, мікси: відеолекції 3 модулю Школи чаю

Від історії чая в Україні 18 століття до розвінчання міфів про пуери, від очищення води до чайних міксів і історії королевського етикету – заварюйте чай і вмощуйтеся зручніше.

Коротко про теми 3-го модулю Школи і його лекторів розповідають Костянтин Мазурик і Світлана Кобелєва, Teahouse:

 

 

Історія проникнення чаю в Україну. Перші згадки про чай в рукописах 16-18 століття. Як змінилося ставлення до чаю у 18 столітті: від несприйняття як чогось чужого і не звичного до обов’язкового ритуалу в кожній родині. Запрошуємо зануритися в історію з Юрієм Фанигіним, істориком і поціновувачем чаю, заслуженим діячем культури України.

 

Яка вода є якісною? Способи очищення води? Як вода впливає на людей? Що треба знати про воду, щоби заварити смачний чай? Розповідає Володимир Шелудько, СЕО “Водолій” (Дніпро).

 

Історія королівського англійського чаювання. Коли чай любить найвідоміша королевська родина світу – встояти й не заварити собі чашку запашного Дарджилінгу неможливо. Хто започаткував моду на чай? Чому п’ють чай саме о 5 годині? Як і з чим його подають? – Розповідає Люсі Варнава, англійська шеф-кухарка ресторану з 2-ма розетами з Ноттінгему, експертка з королівського етикету та засновниця Lucy Varnava Tour – унікальні гастротури в Англію.

 

В Україну привозять не тільки пуер, але й міфи й легенди про його походження, заварювання та неймовірні властивості. Марія Сябренко, яка майже 20 років працює в Китаї, з них 13 років у чайній сфері, та є дипломованою майстринею з виробництва Да Хун Пао й ті-тестеркою, розповідає:

Як пуери виробляють і споживають у Китаї? Які є міфи про виробництво пуерів? Чому пуери такі дорогі? Що додають до пуерів? І ще багато чого цікавого.

Міксологія як мистецтво гармонії. Пошуки довершеної суміші інгредієнтів. Спосіб зобразити характер чи настрій кольором, запахом, смаком, фактурою, а ще —  отримати задоволення від смачного чаю. Як створювати нові чаї та нові смаки розповідають люди, які це роблять понад 10 років: Костянтин Мазурик, CEO Teahouse, та Світлана Кобелєва, директорка з розвитку Teahouse.

 

Чекаємо вас на 4 модулі Школи чаю 3 грудня 2020 р.!

http://school.teahouse.ua/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик