Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Червоний чай Дянь Хун Золоті бруньки

Чай Дянь хун «Золоті бруньки» – один з найвідоміших китайських червоних чаїв.

Дянь хун «Золоті бруньки» – один з найвідоміших китайських червоних чаїв. Його створювали цілеспрямовано: в 30-х роках XX століття у важкодоступних горах повіту Фенцин провінції Юньнань з’явилися перші молоді чайні сади. Саме від них почалося виробництво чаїв Дянь хун. У юньнаньських чайних дерев міцне, товсте, соковите листя, але, навіть доростаючи до 5-6 рівня на гілках, воно залишається м’яким і ніжним. У цього листя більший вміст поліфенолів і алкалоїдів, ніж в інших китайських червоних чаях.

Для виробництва Дянь хунів використовуються виключно бруньки з молодим, ледь розкритим листям. При заварюванні чаю добре скручене, темне листя розкриває унікальний деревно-фруктовий смак, який часто вважають еталонним для всіх червоних чаїв. Аромат Дянь хуну насичений і багатогранний, переважають тонкі квітково-фруктові та медові ноти.

Чай дянь хун став офіційним чаєм китайського Міністерства закордонних справ і навіть одного разу був піднесений у подарунок королеві Великобританії.

Купити чайн Дань хун можна і в нашому інтернет-магазаині за посиланням: Дань хун “Золоті бруньки”.

Його величність Дянь Хун дійсно унікальний чай. Про його історію, якості і способи заварювання ми розповідаємо в нашому відео.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик