Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Ексклюзивна продукція для HoReCa

Чай і кава – невід’ємна, базова складова практично будь-якого бізнесу в сегменті HoReCa, а тому і найважливіша.

Ми знаємо, як важливо і, в той же час, складно зберігати високу якість у кожній деталі, тому із задоволенням створимо ідеальні умови для правильної, зручної і красивої подачі чаю і кави в вашому ресторані, готелі, кафе … та де завгодно, що вже там!

 

Як ми це зробимо?

 

По-перше, це унікальні Master tea bag.

Колекція з 12 смаків: Альпійський луг, Англійський сніданок, Ассам, Будда, Вишневий пунш, Граф Грей, Імбирний грог, Імбирний зелений, Марракеш, Нахабний фрукт, Саусеп зелений, Квітка жасмину. Але справа не так у смаках (адже їх може бути більше, вони можуть бути іншими), як в формі. Master Tea Bag – це індивідуальні пакети для заварювання чаю, в яких дуже правильно дотримана порція чаю для кожного окремого сорту і тізану. Чому це важливо? Кожен чай унікальний, дозування, температура води – все це відбивається на смаку і ароматі напою. Master tea bag – це гарантія того, що будь-який, навіть працюючий перший день молоденький і недосвідчений бариста подасть правильний, смачний чай.

Поряд з Master tea bag – zip-пакети, банки, коробки і ще з десяток корисних і зручних рішень.

Ексклюзивна продукція для HoReCa

По-друге, це private label.

Будь-чай в вашому асортименті може бути забрендований вашою айдентикою. З приємного – з нашим чаєм і кавою ваш бренд пізнає нові хвилі захоплення (ось побачите). А якщо без лірики, private label на базовій продукції в меню – це дуже грамотний маркетинговий інструмент. Але ви про це і так знаєте, правда ж?

До речі, private label може бути не тільки на самому чаї, але і на подарунковій упаковці (про це більше можна почитати тут).

Ексклюзивна продукція для HoReCa

І наостанок – ми навчимо і порадимо.

Ми знаємо, якою має бути викладка, що потрібно знати офіціантові, як потрібно подавати-продавати-заробляти. Всьому цьому ми можемо навчити вас (детальніше тут).

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик