Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Ідеї ​​весняних подарунків від Teahouse

Ідеї ​​ідеальних подарунків до свята весни

Ми в Teahouse дуже любимо березень. За тепло на вулицях і в серцях, за молоді кущики, які в квітні перетворяться в свіжий чай, за гарний легкий плащ замість трьох шарів вдяганок і навіть за раптовий сніг після +15. Любимо березень за натовп зворушливих, злегка розгублених і часом переляканих, але все ж урочистих чоловіків з палаючими очима і красивими квітами. Саме вам, дорогі чоловіки, цей пост присвячується.

 

Ми в Teahouse придумали, як з вигляду дорогих чоловіків прибрати розгубленість і додати урочистості. Іншими словами – ловіть ідеї ідеальних подарунків до свята весни.

 

Ідея перша, букетна.

 
Ідеї ​​весняних подарунків від Teahouse 

Цей набір в красивій коробочці ми назвали «Букет в келиху». Усередині – три бутони елітного в’язаного чаю і маленька точа Шу Пуеру в формі сердечка. В’язаний чай – це композиція з акуратного чайного листя і справжніх квітів. При заварюванні цей маленький бутон розкривається в красиву квіткову композицію. Якщо дама ще жодного разу не бачила і не пила в’язаний чай, ви ризикуєте потрапити в номінацію «О Боже, це кращий букет в моєму житті!». Власне, якщо бачила-пила, ефект буде не менш захопленим.

Ідея друга, чайно-цукеркова.

 
Ідеї ​​весняних подарунків від Teahouse 

Зустрічайте Teabox Spring Edition – ідеальний подарунок для всіх, хто любить чай (так-так, ми не будемо втомлюватися повторювати, ідеальний подарунок!). Для мами, коханої, колеги або подруги, для вчителя, викладача і наставника, – в особливому святково-весняному дизайні і наповненні.

Всі ці принади можна замовити/купити в будь-якому магазині Teahouse (офлайн і онлайн). Більш того – наповнення Teabox може бути скориговано за вашим бажанням (наприклад, додати листівку, замінити чай, вибрати інше варення).

Всім весни, любові та найсмачнішого чаю Teahouse!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик