Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Надзвичайні подарунки на Новий Рік та Різдво

Чай — ідеальний новорічний подарунок, яким можна здивувати найприскіпливішу людину.

Одне з перших спогадів дитинства — ранок пахне помаранчами, ялинка, вбрана мерехтливими кулями і сріблястим дощиком, під якою сховані коробки з подарунками. Їх охороняє іграшковий Дід Мороз з червоним мішечком розміром з дитячий кулачок, який обов’язково потрібно розкрити потайки від батьків — адже напевно там сховані ідеальні новорічні подарунки для мене. На ялинці висять шоколадні цукерки, горіхи, загорнуті у фольгу, та мандарини. Горять-блимають вогники і ми нікуди не поспішаємо.

Кращі новорічні подарунки отримують усі домашні. Збираємося в гості або хтось приходить до нас — весь святковий тиждень ми даруємо та отримуємо казкові подарунки. Ми самі стаємо помічниками Діда Мороза, коли вибираємо і красиво пакуємо один одному чудові подарунки, які створюють святковий теплий настрій.

Є коробки, які нам присилають здалеку, з незнайомими запахами і незвичними малюнками на листівках. Традиційно вкладають чай «Англійський сніданок» в жерстяній коробці, упаковка свіжообсмаженої кави в зернах і пачка «Какао-бар».

Надзвичайні подарунки на Новий Рік та Різдво

Чай — ідеальний новорічний подарунок, яким можна здивувати найприскіпливішу людину.

Чай — це подорож. Вона починається, коли розкриваєш коробку й роздивляєшся сухе чайне листя, вдихаєш його аромат. Неспішно розставляєш чашки або піали, прогріваєш заварник, доводиш воду до певної температури. І ось заливаєш чай водою — нехай це буде прозорий харіо — і спостерігаєш танець чаїнок, які розкриваються і віддають колір. Напій кольору літніх степів, весняних квітучих схилів, витриманого коньяку або домашнього вина.

Аромат чаю, як телепорт, відправляє в щасливі моменти життя. У ньому стільки відтінків, що подорож може затягнутися на цілий день. Гори та яскраве сонце в Альпах, вечір біля каміна в старовинному будинку з привидами, домашнє хюгге, щасливе і безтурботне дитинство, димок від вечірнього багаття або спеції в глінтвейні на морозі біля центральної новорічної ялинки.

Коли розливаєш чай по чашках і робиш перший ковток, люди поряд оживають і в очах з’являються бісики. Зникає напруга і втома та повертається відчуття, що «все буде добре».

Ми в Teahouse любимо красиво упаковувати чай, щоб можна було просто покласти коробку під ялинку і побажати щастя.

  • Великі стильні еко-коробки — Teabox, в яких — кілька видів чаю, або кави, какао, спецій у наших фірмових яскравих дойпаках або в скляних банках.
  • Святкові новорічні тубуси з модним, яскравим дизайном.
  • Наші нові, нескінченно стильні жерстяні банки. Ідея ​​зберігати чай в красивих скринях червоного дерева, фарфорових коробках і жерстяних скриньках майже така за віком, як і сам чай. Протягом багатьох століть чай є цінним подарунок, який доречно дарувати як королівським особам, так і своїм батькам, колегам по роботі та близьким друзям.

Надзвичайні подарунки на Новий Рік та Різдво

Ми п’ємо чай,

…коли закінчується новорічна ніч, але ще не хочеться лягати спати. Злегка прибраний стіл, відгриміли салюти і хтось згадав про торт. Саме час заварити чорний чай, додати теплоти й міцності теперішньому моменту.

…вранці, якщо хочеться легкості й свіжості, ідеально підійде зелений чай або улун. А якщо хочеться підбадьорити себе й «зарядити батарейки» — це чорний чай.

…коли ми йдемо в гості, сідаємо теплою компанією поговорити «про життя», заварюємо чай, дістаємо коробку цукерок і продовжуємо свято.

…якщо хочеться легкості і смаколиків, але переборщили зі смаколиками, візьмемо ароматизований чай. У ньому дуже багато відтінків: від пахучої лаванди до ягідно-літнього «Нахабного фрукта» й палкого «Вогняного помаранча».

…якщо є настрій заглибитися в себе і побути наодинці зі своїми думками, планами на майбутній рік — час для чайної медитації або чайної церемонії.

 

Чай — це завжди більше, чим смачний ароматний напій. Це гарний настрій, тепла атмосфера, близькі люди поруч. Відчуття дому, безпеки, любові й турботи.

Надзвичайні подарунки на Новий Рік та Різдво

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик