Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Популярні чаї в телеграмних стікерах

Поки ви завантажуєте за посиланням в кінці тексту, ми розповідаємо легенди.

Дунтін Білочунь — його збирають тільки незаймані дівчата. Вони кладуть зібране листя собі за пазуху, тому чай набуває особливого аромату. Не дарма друга назва чаю — Сяша Женьсян, «Убивчо ароматний».
Гань Лу — в перекладі «Солодка роса» — зелений чай з тисячолітніх імператорських садів гір Мендін. 9 місяців на рік дощі насичують чай силою — ніжною, солодкою і ледь відчутною, як роса

Чжень Шань Сяо Чжун — «Малі кущі з гори Чжень Шань». Пахне паленої гумою, кирзовими чобітьми та копченостями. Залишає довгий посмак, як хороший віскі. Власне, тільки такий чай і міг полюбити Вінстон Черчилль.

Да Хун Пао — «Великий червоний халат» — славнозвісний стрімчаковий улун гір Уї. В XIV столітті чернець Будда вилікував студента перед іспитом. Щоби віддячити, новоспечений чиновник передав ченцеві статусний червоний халат. Чернець відмовився взяти подарунок — халатом вкрили кущі чаю.

Лунцзин — «колодязь дракона». Насправді мінералізована вода в колодязі переломлювала світло так, що коли йшов дощ, здавалося, що в колодязі рухається величезний дракон. Місцеві, думали, що він божественний, і приходили до нього просити дощів. А чай так, має властивості, що переломлюють свідомість. Якщо, звичайно, правильно заварити.

Улун Жоу Гуй — «Кориця з кручі Кінської Голови». Голову не рубали, корицю не висаджували. Просто даоські ченці медитували в печері, і поряд виріс кущ чаю. Ченці не могли поділитися з сусідськими фермерами просвітленням, але наливали їм чай, що теж не погано.

Шу Пуер «Король мавп» — якою може бути мавпа, що стала королем? Потужною і нерозсудною, наче всі сили землі зосереджені в ній.

Пуер То Ча — пресований пуер в маленьких таблетках. Кинути пару тоуч на дно наплічника — і ти готовий до зустрічі з невідомим.

Цзінь Цзюнь Мей — «Золоті Брови». Наймолодший червоний чай: винайдений у 2005 році. Ні, брови нікому не обривали. Молоді чайні бруньки збирають в один день і обробляють за тією ж технологією, що й Чжен Шань Сяо Чжун. 150 тис. бруньок на 1 кг чаю. Чорно-золотий, стійкий до окропу і солодкий. Витриманий, але не стриманий.

Посилання: https://t.me/addstickers/Teahouse_top_teas.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик