Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Про відбірковий тур Tea Masters Cup Ukraine

Пані та панове, останній відбірковий тур #TeaMastersCupUkraine2016 пройдено. Попереду – фінал!

Мусимо зазначити, що останній відбірковий тур перевершив наші очікування – кожен чайний майстер вразив яскравим, професійним виступом. Тому вперше в історії чемпіонату Головний Суддя Костянтин Мазурик запросив всіх учасників виступити в фіналі #TeaMastersCupUkraine2016

 

Отже, знайомтеся!

Про відбірковий тур Tea Masters Cup Ukraine 

Костянтин Марков – чайний майстер з Харкова, його виступи в кожній з категорій були вивірені до останнього руху і слова, пронизані цікавими фактами про чай, його походження, історії. Шляхетна і впевнена манера презентації не залишили байдужими ні суддів, ні відвідувачів чемпіонату. Костянтин особливо вразив суддів в «Майстерності чайної композиції» поєднанням чаю з какао, подавши до нього трюфель ручної роботи. Без сумнівів, одна з найвишуканіших презентацій в цій категорій!

Катерина Іващенко – чайний майстер з Києва. Катерина вже вдруге бере участь у #TeaMastersCupUkraine, і очевидне зростання, вдосконалення подачі чаю і презентації себе відзначили всі судді чемпіонату. Катерина була неймовірно приваблива, ємко, але дуже делікатно розповіла про себе, улюблений чай і свій досвід амбасадора чайної традиції в колі друзів і колег.

Матюнін Климент, чайний майстер з Дніпропетровська, брав участь вперше, продемонструвавши тим не менш дуже впевнені навички у всіх трьох категоріях і зайняв 2-е місце в категорії «Майстерність чайної композиції» і 3-е в категорії «Майстерність дегустації чаю» .. Климент почав свій чайний шлях потрапивши на чайну церемонію до приятеля, там він вперше спробував білий чай. За словами Климента, чайна церемонія занурила його в певний споглядаючий стан. Керуючись спокійним спогляданням як ключовим принципом і метою, Климент грайливо і, в той же час, стримано і гідно вів виступ в категоріях «Майстерність заварювання чаю» і «Майстерність чайної композиції». Особливо запам’яталась всій команді чемпіонату «Чайна композиція» – китайський зелений чай Тайпін Хоукуй в поєднанні з чилійським фруктом Черімойя і перцем (це щось неймовірне, правда!).

Сонячна Титович Анна, чайний майстер з Кривого Рогу, вдруге стала учасницею Чемпіонату і зайняла 2-е місце в категорії «майстерність заварювання чаю». У «Майстерність чайної композиції» Анна подарувала всім нам радість експерименту. Заварюючи чай, Аня зливала першу заварку на підставку з мольбертом, після подачі композиції суддям, почала малювати яскравий пейзаж. Гаряча вода внесла невеликі корективи, і пастель розтеклася дивовижними візерунками в кращих традиціях імпресіонізму!

Клименко Юрій – чарівний чайний майстер з Харкова, завоював 1-е місце в категорії «Майстерність дегустації чаю» і 3-е місце в «Майстерність чайної композиції». У короткій самопрезентації Юрій назвав себе чайним шаманом, після чемпіонату ми переконалися – так і є! Юрій легкий, життєрадісний, щиро любить чай і все, що з ним пов’язано, дуже збалансовано, витончено веде церемонію.

Снісаренко Тетяна – чайний майстер з Дніпропетровська і, до речі, керівниця чайної школи Teahouse. Захопленість і любов до чаю пронизувала всі конкурсні виступи Тетяни. Ставши свідком виступу ви абсолютно точно кинулися би подаватися на курс Тетяни в Чайній Школі!

Степчук Сергій – чайний майстер з Харкова і лідер відбіркового туру – завоював 1-е місця в категоріях «Майстерність заварювання чаю» і «Майстерність чайної композиції». Атмосферні виступи, наповнені фактами про чай і історією особистого чайного шляху, харизма, чарівність і рідкісний професіоналізм – виступи Сергія зміцнили нашу впевненість у щасливому майбутньому чайної індустрії України!

Stay tuned!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик