Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Тренінги та навчання

Десять з гаком років на ринку навчили нас багато чому. Тому не перший рік ми навчаємо інших, і робимо це не тільки якісно, ​​але і з задоволенням.

 

Навчання партнерів

 

Всіх партнерів (франчайзі, оптових покупців, etc.) ми вважаємо частиною команди Teahouse. І робимо все можливе для того, щоб кожен член команди знав про чай і каву все: від історії і легенд до практичних професійних способів заварювання, зберігання, презентації та мерчендайзингу.

 

Консалтинг

 

На нашому рахунку більше 20 магазинів і 10 років досвіду розвитку чайного і кавового бізнесу. Ми знаємо все (буквально: все) про ринок і там, як стати його органічною частиною. І готові навчити вас цього або, як мінімум, відповісти на приватні питання і надати разову підтримку в конкретних процесах і завданнях.

 

Корпоративні тренінги

 

Тимбилдинг – важлива складова здорового корпоративного середовища. Вибудовувати теплі, продуктивні відносини в команді можна по-різному. Самий простий, зрозумілий і корисний спосіб – розважати і в той же час давати нове, корисне, універсальне для кожного окремо і для всієї команди в цілому. Корпоративні тренінги про чай і каву – це приємно, корисно, здорово, а з нами ще й дуже правильно. Тренінг може бути будь-яким як за тривалістю і формату, так і за ціною. Індивідуальний підхід – наше все.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик