Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Всеукраїнський дегустаційний день в TEAHOUSE

Презентація нової капсульної колекції

Пані та панове, ми знаємо, що ви будете робити в п’ятницю 20 травня!

Будь ви в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Вінниці чи Хмельницькому, вам обов’язково потрібно зазирнути в будь-який чайний бутік TEAHOUSE і спробувати щось особливе.

20 травня, у всіх чайних бутіках TEAHOUSE, протягом усього дня (згідно з графіком роботи) кожного гостя ми почастуємо чашкою чаю з нової капсульної колекції «Стихії»!

Всеукраїнський дегустаційний день в TEAHOUSE

Цю капсульну колекцію ми створили, надихнувшись теорією стихій. Вона знайшла своє відображення в різних культурних і філософських течіях. В античній філософії чотири стихії і так званий п’ятий елемент (або ефір) вважалися наріжним каменем світобудови, основою всього живого. У китайській культурі міфологія схожа, проте елементи носять іншу назву. У сучасній психології ці елементи безпосередньо асоціюються з темпераментом.

Яке відношення все це має до чаю? Чай – це рослина, а будь-яка рослина – це квінтесенція живого, що увібрала в себе силу всіх п’яти стихій. Земля, вода, вогонь, повітря і ефір – п’ять стихій, п’ять збалансованих тізанів, кожен з яких несе свій енергетичний та смако-ароматичний заряд.

Отже, що нас чекає в цей день:

– Кожен гість кожної чайної крамниці TEAHOUSE зможе пригоститися будь-яким чаєм з нової колекції

– Особливі умови покупки чаїв цієї серії: міні-дойпак з П’ятим елементом в подарунок при купівлі будь-якої Стихії; при купівлі всіх стихій по 50 або 100 г – П’ятий елемент в подарунок (у тій же кількості)

Приходьте, друзі, ми хочемо познайомити вас з нашим новим творінням!

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик