Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

3 вересня стартує 3 модуль Школи чаю 2020

Впливи, міксологія, історія чаю на наших теренах, Англія, Китай, Україна  – про все це будемо говорити, а з міксологією ще й експериментувати на 3 модулі Школи чаю, який стартує онлайн 3 вересня о 16.00.

 

 

Світ змінюється дуже швидко. Проте чай вже належить до вічних цінностей. І щоби розуміти, куди буде змінюватися чайна культура у посткарантинному світі, робимо темою 3 модулю – «Чайна історія, впливи, мікси».

            

  • Історія чаю в культурі східних слов’ян: як він потрапив на наші терени та потроху завоював своє місце серед інших традицій. Як чай, який взагалі не сприймали, став товаром широкого вжитку, і що на це вплинуло. Пам’ятаєте, як козаки за сіллю їздили? Десь так. Ми можемо зняти кіно: як українці чай привезли. Найгарячіша епоха: 17 – початок 19 сторіччя. А розповідає – Юрій Фанигін, історик, музейник і поціновувач чайних традицій.

 

  • Що найбільше впливає на чай? Вода. Н2О може розкрити якнайповніше смак чаю, або ж змінити до невпізнаваності. Як приборкати воду, чи то пак потоваришувати з нею, щоби чаї, які ви заварюєте, були довершеними. – Розповідає Ольга Хмелевська, менторка Чайної школи Teahouse і наш чайний сомельє. (Приготуйте зазделегідь пляшку Боржомі й пляшку осмосу або Моршинської без газу).

 

  • Міксологія – це троки знань з хімії, багато сміливості та якісних інгредієнтів. Для міксування важливо не тільки правильно вибрати основу, підібрати інгредієнти, але – розумітися, як вони взаємодіють один з одним. Свого роду політика. – Тут ви зможете попрактикуватися, адже Teabox Міксологія ми для вас підготували (30 інгредієнтів!). – Магістра, які розповість, продемонструє та введе вас у міксологію, тримаємо в секреті до останнього.

 

  • Чайні ринки Пекіну не менш важливі для формування трендів, ніж плантації та сади. Про пуери з перших рук. – Досліджує і ділиться інсайдерською інформацією наша агентка у Китаї, ті-тестерка Марія Сябренко.

 

  • Англія: яка країна зробила більше для того, щоби чай запанував у світі? Асам і Дарджилінг – антагоністи чи взаємодоповнюють один одного? Все про чаї з цих двох регіонів розповідає Костянтин Мазурик, мандрівник і CEO Teahouse.

 

3 модуль починається 3 вересня о 16.00 онлайн.

 

Просто слухати та дивитися ви можете безкоштовно.

 

Брати активну участь – отримати Teabox Міксологія (30+ інгредієнтів!), створювати чаї, ставити питання і спілкуватися у чатах – 500 грн.

 

Реєстрація і замовлення Teabox Міксологія за посиланням: https://forms.gle/GrWsmypkiBNJiaVA8

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик