Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Чайний марафон. Чжу Е Цзин

Ми продовжуємо марафон. Знайомтеся, Чжу Е Цзин. Чарівний і досить рідкісний в наших краях китайський чай, регулярно потрапляє в десятку «Славетних чаїв Китаю»

 

Чайний марафон. Чжу Е Цзин

Ми продовжуємо марафон. Знайомтеся, Чжу Е Цзин. Чарівний і досить рідкісний в наших краях китайський чай, регулярно потрапляє в десятку «Славетних чаїв Китаю». Наші постійні клієнти і друзі Настя і Влад довго тягнули зі своїми рецензіями на чай. Кажуть: «це неможливо описати словами».

Чайний марафон. Чжу Е Цзин

Настя висловилася першо., як завжди по-жіночому повітряно:


«Що можна очікувати від чаю з назвою Свіжість бамбукового листя? Цей напій повністю виправдовує своє ім’я – він проростає молодою травою на сонці, пахне солодкими ранковими квітами і гріє легким сонячним світлом крізь свіже листя. Свіжий, ясний, теплий напій, кожен ковток якого солодше попереднього.

Чай з першого погляду викликає симпатію – акуратний, яскравий і соковитий, він і справді схожий на пагони бамбука. Гарний початок вихідного дня – не навантажувати голову купою повсякденних турбот, а спостерігати за неспішним перебігом думок і красою раннього літа, захованого у вашій піалі. Солодкий аромат огортає з ніг до голови, а легка терпка нотка тільки підкреслює тягучий м’який післясмак. Красивий золотистий колір напою і танцюючі в колбі чаїнки потішили моє почуття прекрасного.

Я довго була під враженням від цього яскравого і в той же час легкого чаю, тому якщо хочете помріяти про відпустку – Чжу Е Цин буде відмінним співрозмовником. »

 

Чайний марафон. Чжу Е Цзин

Влад додав через тиждень ось що:

«Зелений чай Чжу Е Цин варто пити не тільки через чудесний м’який смак, але і через його естетичність. Заваріть його в прозорому чайничку і подивіться, як маленькі, туго скручені чаїнки укладаються на дні жовтого-зеленого настою, настільки яскравого, що навіть в найхолоднішу і сіру погоду здається, що на нього падає сонячне проміння. Дивіться, дивіться і не бійтеся його перетримати – цей чай дуже простий і невимогливий в приготуванні, так що навряд чи вам це вдасться. Мені, наприклад, не вдалося.

Чжу Е Цин нагадує про тепло і свіжість не тільки своїм кольором. У нього м’який трав’яний запах, з ледь відчутною солодкою ноткою. Легкий смак з “грайливим” відтінком дуже молодої кукурудзи і тонкий солодкий післясмак.

Я спробував Чжу Е Цин ввечері, в кінці важкого робочого дня. Що я можу сказати … після чаювання у мене не тільки зникла втома, але і піднявся настрій! »

 

Чайний марафон. Чжу Е Цзин
Чайний марафон. Чжу Е Цзин

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик