Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Чайний марафон. Хуаншань Маофен

Ми продовжуємо марафон, і в цей раз Анастасія з Владом діляться своїми враженнями про один з найвідоміших китайських зелених – Хуаншань Маофен.

Чайний марафон. Хуаншань Маофен

Маофен – це сама класична класика. Знати цей чай потрібно. Не тільки тому, що один з кращих представників свого виду (виду зелених чаїв в сенсі), але й тому що він не спроста здобув таку славу. Це по-справжньму класний чай. На нашу думку. А Настя і Влад зараз висловлять своє.

Погляд перший, жіночий, теплий

«Смак цього чаю можна назвати легким, п’янким і неймовірно свіжим. Аромат Хуаншань Маофен зрівняється з диханням морського бризу і квітучих весняних дерев. Тепла кукурудзяна нотка, властива хорошим зеленим чаям, залишає солодкий післясмак. Світло-зелений напій допоможе вам подумки мандрувати у захмарні далі, відмовляючись від повсякденної метушні. Цим чаєм можна насолоджуватися довго, він розкривається новими відтінками при кожній заварці.

На п’яту заварку цей чудовий напій здивував мене новою ноткою – легка терпкість стала більш в’язкою, з довгим післясмаком і невеликою кислинкою. Відчуття таке, ніби молоде листя розпустилася на сонці, віддаючи невагомий, але повний смак і аромат.

Мені здається, м’яка терпкість Хуаншань Маофена буде доречна як для довгих душевних розмов, так і для медитації на самоті »

Чайний марафон. Хуаншань Маофен

Взгляд второй, мужской, воодушевленный

«Честное слово, минут 10 я как завороженный наблюдал за тремя тонкими, плотно скрученными чаинками, плавающими у меня в пиалке. Хуаншань Маофэн Премиум, или, как его называют поэтично, “Ворсистые пики с Желтой” — это настоящее эстетическое удовольствие. У него пряный, цветочный аромат, “скрепленный” ноткой обжарки, который быстро наполняет комнату, превращая ее в сказочный сад. Тугие желто-зеленые листочки подобраны один к одному – одна структура, один цвет, один размер. Настой светлого изумрудно-персикового цвета. Как тут не засмотреться…

Когда я, наконец, вышел из этого транса и отпил из чашечки (все-таки, это ведь чай, что с ним еще делать?!), я окончательно понял, за что его так любят китайцы и почему он частенько оказывается в списке “Знаменитых чаев Китая”. У него мягкий, легкий вкус с тонкими цветочными нотками. А после третьей заварки появилось слегка уловимое сладкое послевкусие.

Кстати, для приготовления Хуаншань Маофэн Премиум используют действительно высококачественное сырье, поэтому его можно смело заваривать 5 раз — он не потеряет полноты. Однако будьте осторожны при заваривании – его можно передержать и он будет горчить. Начните с 10-15 секундной заварки и каждую новую продлевайте на 5 секунд. Тогда вы почувствуете настоящий вкус “Ворсистых пик с Желтой горы” — вкус чая премиум-класса»

Чайний марафон. Хуаншань Маофен

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик