Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Исинская глина как фетиш и как необходимость

Якщо вам доводилося говорити про китайський чай з пропаленими цінителем, то напевно в розмові не раз проскакувало захоплене і з придихом “чайник з ісинської глини …”

Ісинська глина як фетиш і як необхідність

Якщо вам доводилося говорити про китайський чай з пропаленими цінителями, то напевно в розмові не раз проскакувало захоплене і з придихом “чайник з ісинської глини …”

Так, чайник, зазвичай найпростіший, з легким нальотом старовини, але не більше того. Або більш? Прості лаконічні форми – це перевірена століттями і справді ідеальна конструкція, сама глина має особливу пористу структуру, що зберігає температуру і вбирає аромат чаю (до речі, з цієї причини часто говорять, що для кожного сорту чаю потрібен окремий чайник). Крім того особлива цінність ісинської глини ще і в тому, що вона абсолютно нейтральна і не привносить у смак чаю нічого зайвого. Ну що, переконали? Ні? Тоді кілька фотографій.

Исинская глина как фетиш и как необходимость Исинская глина как фетиш и как необходимость Исинская глина как фетиш и как необходимость Исинская глина как фетиш и как необходимость Исинская глина как фетиш и как необходимость

І тепер, якщо ви все-таки зважилися обзавестися цим рукотворним китайським дивом, будьте уважні і обережні, адже “китайських підробок” так багато 🙂 Кілька фундаментальних рад від самих виробників з славного міста Ісин:

Ісинські чайники завжди виготовляються на гончарному крузі, тому переконайтеся в тому, що стінки чайника тонкі, а поверхня гладка, без слідів від лопатки

яскравий глянсовий колір і “пластмасова” текстура часто свідчать про те, що цей чайник литий, а не створений руками майстра, або чайник був просто пофарбований під колір ісинської глини (в той час як виготовлений зі звичайної гончарної)

на чайнику обов’язково повинні бути дрібні дефекти (грудочки, ямки і т.п.), адже він зроблений руками (так, руками майстра, але майстер ж не робот, в тому і принадність)

чайники з ісинської глини досить кілька разів облити окропом після використання, і ніяких миючих засобів (ні в якому разі!)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик