Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Його Величність Фіолетовий Пуер

Не Шу, не Шен і навіть не вигадка китайських маркетологів. Так-так, справжній фіолетовий Пуер, – знайомтеся!

Кожен раз, коли на просторах мережі Інтернет з’являється нова гучна і нетипова назва чаю, ми намагаємося не піддаватися непереможному бажанню відразу ж завести новинку і порадувати вас, коханих. Адже всі ми знаємо, які вигадники часом китайські маркетологи. Однак фіолетовий Пуер (на наше превелике задоволення) – не вигадка, а справжнісінька і дуже приємна дійсність.

Що таке фіолетовий Пуер?

Його Величність Фіолетовий Пуер

Це класичний кущ або дерево Пуер, який таким незвичайним чином мутував. Мутація – наслідок «пристосуванства», так дерево адаптується до місцевого мікроклімату. Завдяки чому змінюється не тільки колір деяких верхніх листочків, але і смак, і аромат, ах! Обробляють їх за тією ж технологією, що і Шен, однак готовий напій завдяки складним біохімічним процесам дуже сильно відрізняється від будь-якого Пуеру, який ви пробували раніше.

Як виглядає фіолетовий Пуер?

Його Величність Фіолетовий ПуерЧарівно, друзі. Рівні, темні після ферментації і акуратно скручені листочки розбурхують уяву ароматами трав, полів і квітів.

Його Величність Фіолетовий ПуерГотовий напій має очевидну і в міру насичений пурпуровим кольором з яскравим ароматом землі і квітів, і з терпким довгим післясмаком.

Його Величність Фіолетовий Пуер
Його Величність Фіолетовий Пуер

Цей вид Пуеру ідеально розкриває всі свої смако-ароматичні ноти за два-три протоки. За два-три чарівних протоки!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик