Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Священна Книга Чаю

Цей рукопис було знайдено при дивних обставинах в горах поблизу Дарджилинга, під дивовижної краси чайним кущем.

 

Священна Книга Чаю

Цей рукопис була знайдено при дивних обставинах в горах поблизу Дарджилинга, під дивовижної краси чайним кущем. Мова тексту змінювалась в залежності від того, представник якої нації брав її в руки. Ті що знайшли рукопис вирішили поширити її по світу, щоб кожен істинний прихильник релігії зміг не тільки долучитися, але і внести свої цінні правки до

Священної книги ЧАЮ *

 

Священна Книга Чаю

* Цей рукопис з’явилася в конкретній матерії-часу без причин і наслідків, видима тільки істинно віруючим в Чай, ніким не написана і ніким не прочитана, як даність і як її відсутність, з метою єдино об’єднати всіх щиро віруючих в Чай.


Витоки

Чайники вірять в Єдиного Бога, повсюдного і великого Чай. Його справжнє ім’я нікому не відомо.

Бог-Чай існує в двох іпостасях – як Абсолют і як персональний Бог всередині кожного з людей. До Творіння Бог-Чай існував як Абсолют сам по собі, але в процесі Творіння він висловив себе. До Творіння не було нічого – ні чаю, ні кави, ні трав’яних сумішей, ні Китаю, ні Цейлону, ні Індії- тільки Безформне щось. Коли Чай захотів висловити себе, він спочатку знайшов своє вираження через Ім’я, і ​​через Ім’я з’явилася Природа, в якій Чай розчинений і присутній скрізь і поширюється у всіх напрямках, як Любов і Істина.

Форма поклоніння Чаю – чаювання. Ніякі інші обряди, божества, демони, духи, відповідно до релігії чайників, не гідні поклоніння.

Мораль, Етика і Філософія

Чайники проповідують любов і братерські відносини до всіх людей на Землі, незалежно від походження і віри.

Що слід робити правовірним чайникам? В першу чергу – пити чай. Шукати і проявляти в собі дане Чаєм – Терпимість і Любов, бути вільним у своїй волі і поважати свободу інших. Любов слід проявляти в будь-якому повсякденному діянні, включаючи найпростіші і звичайні речі – і в цьому виражається природа Чаю. Чайники завжди живуть в оптимізмі, радості і надії. Чай не пов’язаний з «обраним народом» і не проголошує національного або кастової нерівності, нікого не веде і нікого не карає. Чай не проявляє себе у вигляді «голосів з неба», знамень і вимог. Чай нікого не закликає до священної війни і не накладає на людей безліч щоденних обов’язків. Чай не закликає чайників ізолювати себе від інших – навпаки, чайники відносяться до інших народів як до своїх братів. Щиро поважають і приймають віру близьких філософій – кавників, винников, які обрали шлях віскі.

Історія

Перший трактат, що проголошує Чай релігією, був написаний великим пророком і земним втіленням Чаю Лу Юем в VIII столітті н.е .. Трактат цей під назвою «Канон Чаю» проголошував всіх справжніх віруючих до прилучення до Ци Чаю, служінню і поклоніння на основі щирої і безкорисливої ​​вірі в Чай, як втілення всього сущого. Вірні учні Лу Юя пронесли традиції і віру в великого Чай крізь століття, проникаючи на різні континенти, вірування і традиції зазнавали змін і трансформації, проте головне і суть всього – щира любов до Чаю – залишалося незмінним. Весь цей час великий Чай був віруючим в особах своїх живих аватарів, в цей конкретний момент буття такими є аватар (нерозбірливо), аватар (нерозбірливо), аватар (нерозбірливо) і їх пророки – (нерозбірливо).

Друзі, якщо серед вас є послідовники і поплічники, просимо вас внести свою лепту і пріняти участь в написанні цього трактату. Будь-які доречні на вам погляд правки залишайте в коментарях, будемо вносити в режимі реального часу.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик