Блог

Чарівний тайванський Гуй Хуа улун

Чарівний тайванський Гуй Хуа улун

Не знаю як у вас, а мій день почався з фантастичного тайванського улуна! Знайомтеся, не пошкодуєте.

Чарівний тайванський Гуй Хуа улун

Не знаю як у вас, а мій день почався з фантастичного тайванського улуна!

Гуй Хуа – це улун слабкої ферментації (до 40%) з виразним ароматом квітів кориці. І це той випадок, коли ароматизація (природна, під час сушіння листя чаю змішуються з квітами кориці, а потім квіти дбайливо видаляються) абсолютно не затінює характерний аромат чаю, а доповнює його.

Волшебный тайваньский Гуй Хуа улунВолшебный тайваньский Гуй Хуа улун

Перша ж заварка змусила забути про те, що сьогодні не вихідний (я серйозно, тому слово «чарівний» в заголовку). Квітковий, насичений, з нотами прянощів – це щось, я вам скажу! Взагалі цей чай – це в першу чергу аромат! Він трансформується з кожною новою заваркою, але не втрачає виразності аж до восьмої заварки!

Смак теж дуже квітковий, але набагато тонше і злегка трав’яний. З присмаком взагалі цікаво. Воно начебто є, відчувається пряність, але десь на периферії. І це дуже правильно, тому що з таким буйним ароматом все інше повинно бути скромним, інакше вийде базар, а не елітний букет.

Волшебный тайваньский Гуй Хуа улунВолшебный тайваньский Гуй Хуа улунВолшебный тайваньский Гуй Хуа улунВолшебный тайваньский Гуй Хуа улун
Так, мабуть найправильніша характеристика цього улуна – він правильний, ідеально збалансований. Але не передбачуваний, не нудний. Знайомтеся, не пошкодуєте.