Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Чарівний тайванський Гуй Хуа улун

Не знаю як у вас, а мій день почався з фантастичного тайванського улуна! Знайомтеся, не пошкодуєте.

Чарівний тайванський Гуй Хуа улун

Не знаю як у вас, а мій день почався з фантастичного тайванського улуна!

Гуй Хуа – це улун слабкої ферментації (до 40%) з виразним ароматом квітів кориці. І це той випадок, коли ароматизація (природна, під час сушіння листя чаю змішуються з квітами кориці, а потім квіти дбайливо видаляються) абсолютно не затінює характерний аромат чаю, а доповнює його.

Чарівний тайванський Гуй Хуа улун Чарівний тайванський Гуй Хуа улун Чарівний тайванський Гуй Хуа улун Чарівний тайванський Гуй Хуа улун Чарівний тайванський Гуй Хуа улун Чарівний тайванський Гуй Хуа улун

Перша ж заварка змусила забути про те, що сьогодні не вихідний (я серйозно, тому слово «чарівний» в заголовку). Квітковий, насичений, з нотами прянощів – це щось, я вам скажу! Взагалі цей чай – це в першу чергу аромат! Він трансформується з кожною новою заваркою, але не втрачає виразності аж до восьмої заварки!

Смак теж дуже квітковий, але набагато тонше і злегка трав’яний. З присмаком взагалі цікаво. Воно начебто є, відчувається пряність, але десь на периферії. І це дуже правильно, тому що з таким буйним ароматом все інше повинно бути скромним, інакше вийде базар, а не елітний букет.

Так, мабуть найправильніша характеристика цього улуна – він правильний, ідеально збалансований. Але не передбачуваний, не нудний. Знайомтеся, не пошкодуєте.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик