Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Японська чайна культура та посткоронавірусні тренди

Це були основні теми  2 модулю Школи чаю 2020, який відбувся онлайн 21 травня. Ми зібрали всі записи і всі посилання в один пост. І ви можете зануритися в Японію та  її чаї, коли вам буде зручно. І заварити кілька чаїв з дегустаційного Teabox«Японія».

Японська чайна культура та найважливіші принципи Ча но ю, – розповідає Вікторія Вірич, директорка представництва школи Урасенке в Одесі.

  • Як адаптувати принципи Ча но ю до повсякденного життя і бізнесу,
  • точки дотику японської і китайської чайної культури,
  • як заварюють і подають матча в Японії.

 

Порівняльна дегустація 6 японських чаїв з Ольгою Хмелевською, чайною майстринею і кураторкою школи Teahouse.

Дегустуємо основні японські чаї: Сенча Асамуші і Сенча Фукамуші, Ґьокуро і Ходзіча, Генмайча і —матча лате2-в-1  з… (а це – сюрприз!). Які вони є, що в них шукати, як занотовувати результати дегустації – все у відео.

Купити «TeaboxЯпонія» для дегустації: https://secure.wayforpay.com/payment/teaschool2020

 

 

Загадковий п’ятий смак «умамі» в японських чаях з Вірою Денисовою, сомельє, співзасновницею дегустаційного клубу Wine Server, фахівцем із сенсорного аналізу харчових продуктів, та Костянтином Мазуриком, СЕО Teahouse.

Як описати умами? А ніяк, судячи з усього. Умамі японською — це смачний, delicious, смакота. Звідси багато плутанини й складність у розумінні. Його описують як білковий, м’ясистий і пальчики оближеш. На практиці він проявляється по-різному в різних поєднаннях продуктів. Ми говорили про нього на Чайній школі, але ж хочемо викристалізувати все, що знаємо, тут і зараз. Як його винайшли, що означає, коли нам «смачно», як природа подбала про нашу безпеку через умамі і в якому з японських чаїв умамі найбільше? І що виходить, коли сомельє дегустує чай.

 

Набір компетенцій чайних фахівців в текучій сучасності. Перші споживчі тренди посткоронавірусного ринку. – Денис Шумаков, головний суддя Tea Masters Cup і кращий сторітелер міжнародної чайної спільноти.  

Деніс Шумаков слухається на одному диханні. Він знає такі нюанси чайного світу, які вам ніхто більше не розкаже. А ще:

  • Чай в ресторанах і маркетинг чайних магазинів.
  • Чи працюють чайні  антиоксиданти?
  • Що почитати про чай (ви будете дуже здивовані).
  • Як люди п’ють чай.
  • Ідеї, тренди, спостереження…

 

 

Про пост коронавірусні тренди в бізнесі та в чайній геополітиці:

 

Частина 1: Як карантини змінив бізнес – Костянтин Мазурик, СЕО Teahouse, та Світлана Кобелєва, директор з розвитку Teahouse.

 

Частина 2: Пост коронавірусні зміни в чайній геополітиці – гість школи Андрій Крайнєв, директор Дубайського офісу компанії Finlays.

 

Запрошуємо на наступні модулі Школи чаю:

https://www.facebook.com/events/2694457387334677/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик