Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

З Днем космонавтики!

60 років першому польоту у космос. Статус: ми всі досі на Землі.

Пропонуємо сьогодні перед сном поглянути у небо та пригадати, що людина у космосі – це ти. А ще зловити космічний вайб з улюбленим чаєм та нашою добіркою.

Поїхали?

10 хвилин + чашка бадьорого чорного кенійського

Цікавезна стаття Куншту «Секс і розмноження у космосі: плюси, мінуси, підводні камені». Що твориться з лібідо поміж зірок, у кого таке було, що таке «блювотна комета», поради Ніла Деґрасса Тайсона. У матеріалі багато фактів, та якщо цікаво поглибитись – є посилання на джерела.

11 хвилин + три проливи лунцзину

Timelapse of the entire Universe – хвилююче невимовно красиве відео з таймлапсом Всесвіту, від його початку до загибелі. Сценарій оснований на сучасних космічних теоріях. Після перегляду хочеться дивитися знову, знову і вивчати фізику.

50 хвилин + сентя у келиху

One Strange Rock – яскравий та драматичний серіал Даррена Аронофски. Це 10 епізодів з поглядом на історію Землі і життя, як на найдивніше, що є у Всесвіті. Це чергується з інтерв’ю вісьмох видатних астронавтів. Серед них, наприклад, Пеггі Уітсон, яка сумарно провела на орбіті 665 діб, а у відкритому космосі – більше 60 годин.

2,5 години + багато молочного улуну

«Контакт» – фільм Роберта Земекіса 1997 року. Космос, віра, молода Джоді Фостер, та Метью Макконахи за 20 років до «Інтерстеллару». «Контакт» сильно вплинув на жанр інтелектуальної фантастики та досі залишається у списку найбільш достовірних науково-фантастичних фільмів за версією НАСА.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик