Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Заспокойтеся!

Всім тим, хто «а от раніше, раніше-то чай був краще, не те що зараз» присвячується

 

Заспокойтеся!

Всім тим, хто «а от раніше, раніше-то чай був краще, не те що зараз» присвячується

Пам’ятайте ці вже майже міфічні жовті бочки з квасом на вулицях? А морозиво в вафельному стакані з білим папірчиком зверху? А байховий чай пам’ятаєте? І все це було таким смачним-пресмачним, і немає, зараз такого не роблять, а от при Союзі-то, при Союзі! Ех!

Якщо чесно, квас не надто пам’ятаю, а ось морозиво і чай – відмінно. І якщо про мороженку ще можна посперечатися, то чай, знаєте, байховий, зі слонами можна вважати вершиною досконалості тільки якщо досвід нового століття обмежився для вас “Ліптон” або “бесідою» в пакетиках. До чого я це все? Мабуть напевно ті покупці, які ось так вигукують, Вконтакті і Facebook не читають, але передайте їм, будь ласка:

НІ, ЧАЙ НЕ БУВ КРАЩЕ РАНІШЕ. ЧАЙ КРАЩЕ ЗАРАЗ.

І стає краще з кожним роком. Тому що індустрія розвивається, тому що плантатори і чайні компанії а) стають більш досвідченими, б) повинні витримувати конкуренцію в період росту  інтересу та обізнаності покупців. Технології стали краще (не в тому сенсі, що тепер чай збирають машини, а в тому, що обробка і виробництво стали якісніше), пестицидів стало менше (так-так, менше, тому що в найбільших країнах-виробниках нарешті з’явилися державні інститути якості), вибір став ширше (вам більше не потрібно вибирати між поганим грузинським чаєм і дуже поганим грузинським чаєм, оцініть це нарешті, перед вами такий світ відкрився, ух!), інформація стала доступнішою (вам вже не зможуть навішати фантастичною локшини про те, що таке байховий чай) і, нарешті, ціна стала прийнятною (вам більше не потрібно належати до роду королів або партійної верхівки, щоб мати доступ до дійсно хорошого чаю). Загалом, відкрийте очі, подивіться на всі боки, зайдіть в хороший чайний магазин і випийте хороший чай. Потім прийдіть додому і відчуйте себе краще.

А якщо ностальгія не дає спокою, зберігайте свій хороший чай ось в такій коробці;)

Заспокойтеся!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик