Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Зірки Китаю: розпродаж в стилі Кунг-Фу!

П’ять еталонних сортів зі знижкою до 50%

Пані та панове, ми вирішили щомісяця вибирати кілька значущих сортів чаю, з якими хочемо вас познайомити. Щоб знайомство було особливо приємним і незабутнім, будемо супроводжувати його акціями та знижками.

 

У головних ролях в липні елітний китайський легіон:

Баймудань – елегантний, легкий білий чай з поетичною назвою «Білий піон».

Білий чай старих дерев Пуеру – Пуер, листя для приготування якого збирають з легендарних старих (та що вже там, древніх!) дерев, ніякої спеціальної обробки (як у Шен і Шу), ніякого скручування, тільки природна ферментація на сонці!

Меншань Є Ча – надзвичайно смачний зелений чай родом з провінції Сичуань. Гора Меншань, на якій розташувалися плантації з Меншань Є Ча, – одне з найвідоміших чайних місць Китаю.

Маофен – подарунок найкрасивіших гір Хуаншань. Цей зелений чай отримав в Китаї титул «Державної коштовності» і зайняв своє місце серед «Знаменитих чаїв Китаю».

Сіньян Маоцзян – елітний зелений чай з провінції Хенань, незмінно входить до списку «Знаменитих чаїв Китаю».

Зірки Китаю: розпродаж в стилі Кунг-Фу!

У липні кожен поціновувач може отримати знижку до 50% на кожну акційну позицію.

Для цього можна і потрібно:

1. Бути власником Чарівної наліпки Клубу Teahouse (якщо раптом у вас все ще немає наліпки, її можна придбати в будь-якому магазині Teahouse за 10 грн). Наліпка Клубу = 10% знижки на кожен акційний чай.

2. Зібрати Тікапи. Тікапи – це невеликі наклейки, які отримує кожен покупець мережі або за участь в акції «6й напій в подарунок» (в цьому випадку ми відразу клеїмо наліпку на картку акції), або при покупці на суму від 200 грн (в цьому випадку ми віддаємо вам наклейку). Кожні 200 грн покупки = 1 Тікап. 5 Тікапов = 10% знижки на один з акційних чаїв.

Знижки сумуються не тільки один з одним, але і з дисконтом. Максимальна знижка на одну позицію – 50%.

Збирайте, накопичуйте і пізнавайте найкращі сорти чаю разом з Teahouse!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик