Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

21 травня стартує Модуль #2 Чайної школи — Японія

Навчання Школи чаю буде онлайн, а заварювати чаї зможемо кожен у своєму домі. Навіть якщо ви не були на першому модулі – долучайтеся зараз.

Тема модулю #2: Японські чаї та посткарантинні тренди.

Програма:

Початок 21 травня о 16.00

  • 16.00 «Знайомство з японською чайною культурою. Найважливіші принципи Ча но ю і як адаптувати їх до повсякденного життя і бізнесу». — Розповідає Вікторія Вірич, директорка представництва школи Урасенке в Одесі.
  • 16.50 «Все про японський чай. Порівняльна дегустація 6 японських чаїв». — Розповідає і показує Ольга Хмелевська, чайна майстриня і кураторка школи Teahouse.
  •  18.00 «Набір компетенцій чайних фахівців в текучій сучасності. Перші споживчі тренди посткоронавірусного ринку». — Розповідає як ніхто Денис Шумаков, головний суддя Tea Masters Cup, кращий сторітелер міжнародної чайної спільноти.
  •  19.30 «Загадковий «п’ятий смак» умамі». — Віра Денисова, сомельє, співзасновниця дегустаційного клубу Wine Server, фахівець з сенсорного аналізу харчових продуктів.
  •  20.15 «Бізнес після корони». — Костянтин Мазурик, CEO Teahouse, та Світлана Кобелєва, директор з розвитку Teahouse.

Про історію японських чаїв ви можете прочитати тут.

 

Що ми робимо на Школі?

  • Вчимо розумітися на чаях і на чайному бізнесі, створювати настрій за допомогою лише Caméllia sinénsis, знання технологій та власного відчуття людей і ситуацій.
  • Даємо практичні знання, які ви зможете застосовувати, коли будете готувати чай собі,  проводити чайні церемонії та/або розвивати власний чайний бізнес.

 

Teabox з японськими чаями

Оскільки слухати лекції можна онлайн, а дегустувати чай треба таки наживо, то до лекцій ми додали ще Teabox з чаями, які ви зможете заварити вдома і смакувати під час лекцій. Це: Сенча Асамусі (30 г), Сенча Фукамусі (30 г), Генмайча (30 г), Ходжича (30 г), Ґьокуро (30 г), Матча лате 2-в-1 (1 коробка).  Teabox можна замовити при реєстрації.

 

Вибирайте зручний для вас варіант участі у Школі:  

  • Лекції онлайн + Teabox з японськими чаями +  закритий чат в Telegram для запитань і консультацій — 500 грн.
  • Лекції онлайн + закритий чат в Telegram — безкоштовно.

Реєструйтеся за посиланням та замовляйте Teabox тут.

Зустрічаємося 21 травня онлайн!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик