Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Чайний марафон. Синь Ян Мао Цзянь

Ми попросили наших друзів-постійних-клієнтів не тільки пити наш чай, але і розповідати про нього. Такий собі не зіпсований бажанням продати погляд звичайного (але, в той же час, досвідченого) споживача.

Чайний марафон. Синь Ян Мао Цзянь

Ми попросили наших друзів-постійних-клієнтів не тільки пити наш чай, але і розповідати про нього. Такий собі не зіпсований бажанням продати погляд звичайного (але, в той же час, досвідченого) споживача. Для чистоти експерименту один і той же чай п’ють і описують дві абсолютно різних (на наш погляд) людини – Анастасія та Влад. Чоловік і жінка, різні смаки, різні стилі, різні світовідчуття. Єдність – в щирій любові до чаю. Ми почали марафон з дуже класичного і, разом з тим, абсолютно особливого зеленого чаю Синь Ян Мао Цзянь. Ось що вийшло.

Чайний марафон. Синь Ян Мао Цзянь

Погляд перший, жіночий, повітряний.

«Ех, друзі, а що я пробувала! Це щось! Один з 10 найбільш знаменитих китайських чаїв, Синь ян мао цзян – Ворсисті леза з Синь ян.

Почнемо із зовнішнього вигляду – чайні листочки симпатичні, довгі, з великою кількістю верхніх листочків (вони найцінніші і містять найбільшу кількість тініна, називаються тіпси). З банки до мене виринув незвично густий, але в той же час ніжний запах. Промивши чай і заливаючи його знову гарячою водою, радію неповторному аромату раннього літа. Сам напій мені здався дуже яскравим, солодко-квітковим, і з терпким присмаком молодої зелені. Колір я б назвала сріблясто-бурштиновим. Напевно, саме так в моєму уявленні і повинен виглядати відмінний китайський зелений чай – пахучий, наповнений різними відтінками і підбадьорливий. Він підійде для початку робочого дня – від пари ковтків у мене мимоволі відчинилися очі – тоді як до цього відчувала себе дуже сонною.

Загалом, бадьорого вам настрою! І обов’язково при нагоді спробуйте Синь ян мао цзян, не пошкодуєте! »

Чайний марафон. Синь Ян Мао Цзянь

Погляд другий, чоловічий, стриманий.

«Знаменитий Синь Ян Мао Цзянь – різний чай. Потримайте його в гайвані пару секунд і насолодитеся тонким, злегка вловимим смаком. 10-15 секунд – і він відкриється вам весняною легкістю і ледь помітною трав’яною терпкістю. Але заваріть «Леза з Мао Цзянь» трохи довше і ви будете пити сильний, міцний, по-справжньому чоловічий чай. А це значить, що він хороший для будь-якого часу дня і року.

Синь Ян Мао Цзянь обов’язково потрібно нюхати. З першим вдихом ви відчуєте глибокий аромат зеленого чаю. Тепер видихніть в чай ​​(так, так, саме в нього) і зробіть ще один вдих – тут-то він і проявить характер! Під впливом теплого повітря, на зміну “спокійного” трав’яному аромату прийде міцний запах обсмаження, яку проходять “леза” в процесі приготування.

Загалом, багатство смаку і аромату Синь Ян Мао Цзянь говорять самі за себе – він не даремно входить у “10 знаменитих чаїв Китаю”. Про якість цього напою говорить і те, що він дуже довгограючий – його сміливо можна заварювати 7 разів! »

Чайний марафон. Синь Ян Мао Цзянь

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик