Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Історія і біологія чаю, подорож в Дарджилінг та ті-тестінг кенійський чаїв

Ми зібрали для вас відеолекції Четвертого модулю Школи чаю 2020, який відбувся онлайн 3 грудня.

 «Батьківщина чаю. Поява чаю в Кореї та Японії. Перший чай в Африці та на Яві. Африка як провідний експортер чаю у світі». – Розповідає Максим Малигін,  керівник проєкту з вирощування українського чаю в Карпатах – «Червона гора – Гора Жорніна». Чай зростає в Україні».  Максим є членом європейської Tea Grown in Europe (EuT) та американської League of Tea Growers  асоціацій, що об`єднують людей, які вирощують чай.

 

«Чайні мандри: Дарджилінг, Індія.  Історія чаю в Дарджилінгу,  плантації, сезони, види чаю. Спогади про мандри». – Розповідає Максим Шахалов, мандрівник і підприємець у сфері туризму. Максим став призером TeaMasterCup Ukraine у номінації «Дегустація чаю» (Tea-testing), після чого заснував компанію TEA&TRAVEL.

 

«Чай з погляду біології. З чого складається чайне листя? Як чай впливає на людину? Міфи і правда в наукових дослідженнях чаю». – Розповідає Ольга Маслова, біологиня-популяризаторка, к.б.н., співзасновниця проєкту Nobilitet, ведуча програми «Наука як по маслу».

 

Кенійські чорні чаї із садів Imenty та KANGAITA дегустуємо разом з Костянтином Мазуриком, засновником і СЕО Teahouse, та Михайлом Шипером, бренд-амбасадором  Teahouse.

Дегустуємо:

  • Чай Кенія сад KANGAITA FOP №335
  • Чай Кенія сад IMENTI FBOPFSP № 333
  • ЧайМоунт Кенія сад IMENTI FOF №332
  • Чай Кенія сад IMENTI OP1 №334

В чайних регіонах Кенії ідеально рівний клімат: тропічні, вулканічні червоні ґрунти; добре розподілені опади від 1200 мм до 1400 мм на рік та довгі сонячні дні. Чай росте цілий рік, але збирають традиційно з січня по березень та з червня по липень. Він насичений антиоксидантами завдяки тому, що зростає на висоті 1500-2700 м над рівнем моря. Сади KANGAITA розташовані недалеко від національного парку Маунт Кенія та Великої рифтової долини, біля тропічного лісу. Чайна фабрика IMENTI – біля гори Ітангун у кенійському лісі. Особливість кенійського чаю: дуже мало жуків-шкідників, тому для його виробництва не використовують хімікати. Кенійський чай дуже м’який, особливо в порівнянні з цейлонським, його складніше перезаварити. І водночас він міцний і терпкий. Він входить майже в усі суміші «для сніданку» завдяки великій кількості кофеїну.

Другий модуль Школи чаю. Японія.

Третій модуль Школи чаю. Чайна історія, впливи, мікси.

Посткоронавірусні тренди. Частина 1 (травень 2020)

Посткоронавірусні тренди. Частина 2 (травень 2020)

 

Це був останній модуль Школи чаю 2020 року. Ми дякуємо, що ви були разом з нами! І будемо  продовжувати! Слідкуйте за новинами Школи чаю Teahouse на наших сторінках на Facebook та в Instagram;-)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик