Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Топ-10 антистресових чаїв

У чаю є така чарівна функція – допомогти розслабитися і «зняти стрес». Щоби не відбувалося у зовнішньому світі, завжди є банка чаю, гаряча вода і 10-15 хвилин для себе.
Наші хітові чаї-«антистрес» за версією «головних магів ордену Caméllia sinénsis» (тобто компанії Teahouse): технолога Ксенії Данильчук і головної хранительки чайних магазинів у Дніпрі Ольги Хмелевської. Щоби вам легше було зорієнтуватися в наших 400 чаях. 😉

«Срібні голки» (Байхао Іньчжень) №003 – коли п’єш цей ніжний чай, концентруєшся на його ароматі та відтінках смаку. А білий чай, як білий лист, оновлює і обнуляє враження та емоції.

Асам Селенг №322 – наповнює, зігріває і додає рішучості. Якщо на тлі напруги та стресу важко прийняти рішення, можна випити цей чай і зробити «хід конем».

Трав’яні чаї «Гірські трави» №701 (з лавандою), «Альпійський луг» №700 (з класичними ромашкою і м’ятою) і «Трав’яний сад» №703 (з ройбосом, лимонником, м’ятою), «Чай з липою» №431(вони ж «Солодкі сни», липа і солодкий аромат меду) – вони такі заспокійливі на смак, пахнуть літом і травами, а лаванда, м’ята, ромашка, липа вмиротворюють і знімають напругу.

Топ-10 антистресових чаїв

Шу пуер 2014 в бамбуковому тубусі має гармонійний і концентрований смак, і саме ці якості «передає» людині, яка його п’є. А ще піала (ну добре, невеликий заварник) цього шу пуеру дозволить відчувати себе зібраними протягом кількох годин.

Топ-10 антистресових чаїв

Молочний улун Тайвань — солодкий і квітковий. А коли його п’єш, насичує позитивними емоціями та хорошим настроєм саме завдяки цій квітковій солодкості (таке наше суб’єктивне враження).

Топ-10 антистресових чаїв

Ягідний пиріг №603 – викликає багато теплих асоціацій про дитинство. Коли виймаєш гарячий пиріг з духовки і ріжеш його, а потім пригощаєш за великим столом сім’ю. Його смак нагадує ягідний чай з домашнього варення від бабусі.

Ройбос етнічний №706 – трохи солодкий, м’який і не містить кофеїну. З ним можна чаювати до пізньої ночі – сон від вас не втече.

Нагадаємо вислів китайського містика династії Тан:
«Перша чашка зволожує мої губи і горло.
Друга руйнує мою самотність.
Третя змушує зло життя м’яко зникати з моїх спогадів.
Четверта очищає мою душу.
П’ята підіймає мене в царство незворушних богів».

І навіть якщо чай в горнятку – не камелія синенсис, важливий сам процес, чи не так?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик