Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Як влаштувати надзвичайне побачення? 12 чаїв – 12 настроїв

Який чай вибрати для романтичного вечора, першого або не першого побачення, освічення в коханні?

Ми зробили шалену підбірку чистих чаїв – наш «Чайний сомельє рекомендує».

Якщо ви хочете вразити неземною красою – заваріть Тайпін Хоукуй №006. Пласке довге листя починає танцювати ще в заварнику, залишає довгий солодкий посмак… А ще безкінечно довго можна дивитися на Чжу Є Цин №024, обов’язково в прозорому й трохи підсвіченому посуді. На конкурсі краси серед чаїв він посів би перше місце.

Перший поцілунок – це безумовно Жоу Гуй “Кориця с кручі Кнської голови” №028 (так, жахливо не романтична назва, але) — натяк на пристрасть, паморочиться в голові, але присмак перших почуттів ще неможливо розібрати… Перший ковток його, як перший поцілунок — ти не особливо розумієш, що до чого, з другим – захоплюєшся і вже хочеш зробити третій. Кожний ковток відкриває нову грань смаку. Але розібрати цей чай на ноти не так вже й просто. Солодкий, пряний, грайливий, щільний, горіховий, злегка терпкий. Кожен відчує в ньому щось своє.

Як влаштувати надзвичайне побачення? 12 чаїв – 12 настроїв

Чай розслаблюючий і ніжний – Жасминові перли Дракона №022. Якщо після ваших обіймів кохана людина ще трохи напружена – заваріть їй цей чай. Квіти жасмину розкриваються повільно, пахнуть весною і початком нового життя, таким заспокійливим «все буде добре».

Ще про лагідність і ніжність – білі чаї Ябао №002 або Байхао Інчжень (Срібні голки) №003 – тендітні, делікатні, прохолодні, трохи солодкі й гарні, наче коштовне мереживо. Щоби їх почути, потрібна тиша.

Чай пристрасті – міцна, збудлива, насичена африканським сонцем Кенія Міліма №310. Однозначна й прямолінійна, не потребує довгих описів.

Коли вам потрібно в чомусь зізнатися – заваріть Шу Пуер у мандарині. З ним речі не такі, якими здаються на перший погляд. І суворий землисто-горіховий пуер з присмаком вологої кори може стати вишуканим стриманим цитрусовим джентльменом. Додати свіжості й тримати в тонусі. Якщо ви хочете щось розповісти або почути неочікуване – оберіть його.

Чай тепла й затишку – Масала №502. Збуджує (про таку дію спецій тисячі років знають в Індії) й зігріває. З ним добре вдома й після довгої прогулянки засніженим містом.

 

Як влаштувати надзвичайне побачення? 12 чаїв – 12 настроїв

Всі чули про стріли Купідона? А в нас є Списи Кудін. Якщо заварити водою, гарячішою за 60 ⁰С, це буде найгіркіший чай, який тільки можна придумати. Але коли вам потрібно набратися хоробрості, щоби поцілити в серце стрілою кохання — заваріть собі Списи Кудін. Чим холодніша вода — тим менш гірким він буде. Міцний, в’язкий, незрозумілий. А ще Списи Кудін по-середньовічному гарні, як чорне залізо лицарських обладунків.

Вразити леді або старих рокерів – беріть Лапсанг Сушонг №317. Між собою ми його називаємо «байкером». Із запахом гаражу, мастил, жерстянки з гвіздками й паленої резини. Цей чай обирають леді для своїх 5 o-clock зустрічей. А солодка випічка добре відтіняє копчений смак.

Романтика вечірніх прогулянок — Тегуань Їнь Аньси №018. В цьому чаї багато весни, бузку і яскравих фарб, а ще – закоханості. Якщо заплющити очі й вдихнути аромат – вечірні прогулянки першими травневими вечорами, коли на вулиці вже тепло, але вечірній вітер приносить приємну прохолоду. Не ту, від якої холодно, а ту, яка освіжає, хочеться дихати на повні груди й бродити по місту до світанку.

Чай, з яким ви не зможете заснути – Матча лате. Ви будете активно тусити всю ніч – в клубі або де інде. Ми не натякаємо – прямо говоримо: в цій маленькій піалі с ніжно зеленим матча – доза кофеїну з L-теаніном достатня, щоби бути свіжим всю ніч – вирішите ви танцювати чи кохатися.

 

P.S. І не забудьте про чайну романтичну “валентинку” – кілька чаїв замість тисячі слів…

Як влаштувати надзвичайне побачення? 12 чаїв – 12 настроїв

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик