Бажаєте використовувати сайт українською мовою?

Блог

Топ-7 чайних додатків

Як часто ви випадково знаходили новий чудовий сорт чаю, а на наступний день не могли пригадати жодної букви з назви (ох ці китайські назви!)? Прикро, чи не так?

Топ-7 чайних додатків

Як часто ви випадково знаходили новий чудовий сорт чаю, а на наступний день не могли пригадати жодної літери з назви (ох ці китайські назви!)? Або визначали нарешті ідеальний час для заварювання, але, покладаючись на пам’ять і не записавши, знову і знову були змушені шукати ті самі 3 хвилини і стільки-то секунд? Або скільки разів вам доводилося шукати на безкрайніх просторах Інтернету правила заварювання якогось рідкісного японського чаю?

Але вистачить, скажу я вам, вистачить, адже живемо ми не в кам’яному столітті і мобільні телефони вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя, а разом з ними і тисячі корисних і не дуже додатків. Я розповім про корисні, особисто мною перевірених на старенькому Ipad’е. Список буде доповнюватися, як тільки мені попадеться щось нове і гідне уваги.

Tea by Samuel Iglesias

Доступно для iPad і iPhone

Ціна: 0,99 $

Топ-7 чайних додатків

Красивий, яскравий, багатофункціональний додаток з дуже простим і зрозумілим інтерфейсом (навіть знання англійської не обов’язково для того, щоб розібратися). Зручний таймер для визначення часу заварювання чаю в залежності від сорту і співвідношення чаю і води. Є значний список за замовчуванням, але можна додавати свої “рецепти” з коментарями, а потім ділитися з однодумцями в Facebook і Twitter’е.

Tea Remedy by Fingoware, LLC

Доступно для iPad і iPhone

Ціна: 0,99 $

Прокинулися вранці і хочете підбадьоритися? Або навпаки, не виходить заснути? А може хочете схуднути? Кілька кліків і додаток видасть відповідний сорт чаю практично для будь-якої ситуації. Нехитре на перший погляд, але по суті дуже зручний додаток, список сортів дуже значний.

Tea Map by Adagio Teas

Доступно для iPad і iPhone, Android

Ціна: безкоштовно

Топ-7 чайних додатків
Топ-7 чайних додатків

Занесло до якого-небудь славного міста Брюгге і хочеться випити чаю? Tea Map вам на допомогу. Система пошуку по рейтингу, розташування і спеціалізації. Є можливість залишати “закладки” на вподобаних чайних, коментарі та відгуки. В Україні у мене так і не вдалося отримати хоч одну адресу, а ось в Барселоні за допомогою програми знайшов затишну чайну в арабському кварталі.

Aromatic by Konstantin Gonikman

Доступно для iPad і iPhone

Ціна: 2,99 $

Топ-7 чайних додатків

Топ-7 чайних додатків

Aromatic – це щось на зразок міні-енциклопедії для чайників (в сенсі початківців цінителів чаю). Описи більш ніж 50 сортів чаю з різних регіонів, чайний глосарій і рекомендації щодо заварювання. Ще є можливість переходити за посиланнями для перегляду фотографій і карт чайних плантацій з тим або іншим сортом.

Tea Time by Snappy Touch

Доступно для iPad і iPhone

Ціна: 0,99 $

Топ-7 чайних додатків Топ-7 чайних додатків

Мабуть, самий зручний і повний додаток для контролю часу заварювання. Вибираєте сорт, ступінь заварювання і включається таймер на весь екран, а коли час закінчується противно пищить. При цьому в таймер можна вносити коментарі і редагування (якщо ви, наприклад, знайшли ідеальний час, а в додатку воно відрізняється).

Tea Round by We Collaborate

Доступно для iPad і iPhone, Android (тільки для Android назву інше – Who’s Making the Brew?)

Ціна: безкоштовно

Топ-7 чайних додатків Топ-7 чайних додатків

Набридли ці вічні суперечки про те, чия ж тепер черга заварювати чай? Додаємо імена кандидатів, крутимо магічне колесо і, вуаля, додаток розв’яже спір. І, ясна річ, використовувати додаток можна не тільки в контексті чаю. Днями ми куди цікавішу суперечку таким чином вирішили. 🙂

Cuppa

Доступно для Mac Os X, iPhone і iPad (тоді iCuppa), Android 2.3+ (aCuppa)

Ціна: безкоштовно

Топ-7 чайних додатків Топ-7 чайних додатків

Найпростіший додаток, але від того не менш корисний. Спрощений варіант Tea Time, тільки список чаїв і час заварювання ви встановлюєте самі. Додаток додається у вигляді маленької іконки на панель, і коли ви вирішите заварити чашечку, скажімо, Дарджилингу, просто натискаєте на іконку, вибераєте “Дарджилінг” і включається таймер.

Костянтин Мазурик,

Discover Best Teas, Comrades!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Кошик